İYİ BİR İZLENİM BIRAKIN. FARK YARATIN. KONUŞULUN.

Garenta InsIght ve Marka

Garenta InsIght ve Marka

Aksiyon, hareket ve dinamizm!

KLINIK 32

KLINIK 32

Diş Kliniği Değil, Sıcak Bir Ev Ortamı

Günümüzde müşterileriniz üzerinde bıraktığınız izlenim, markanızı tanımlar.

Kim olduğunuz, ne yaptığınız, nasıl yaptığınız, neden farklı olduğunuz, neden önemli olduğunuz ve insanların neden size inanması gerektiği markanızın DNA’sının kilit noktalarını oluşturur. Zor olan, tüm bu bilgileri inandırıcı, çekici ve farklı biçimde aktarmaktır.

Biz, hedef kitlenizle kişisel boyutta anlamlı ve akılda kalıcı iletişim kurabilen ‘büyük bir fikir’ bulmaya inanıyoruz. Bu sayede insanların, firmanız hakkında net ve pozitif izlenimler edinmelerini sağlıyoruz.

Müşterilerimizle işbirliği içinde çalışmaya büyük önem veriyoruz. Markanızın özünü anlayabilmek, duruşunuzu, neyi temsil ettiğinizi ve hedeflerinizin ne olduğunu öğrenmek için araştırma süreçlerimiz boyunca sizinle yakından çalışıyoruz. Faaliyet gösterdiğiniz pazarı, müşterilerinizi ve hedef kitlenizi anlamak için derinlemesine araştırmalar gerçekleştiriyoruz.

Kreatif ekiplerimiz bu araştırma verilerini sizi rakiplerinizden ayrıştıracak görsel bir dile dökmek üzere değerlendiriyor ve marka temas noktaları konusunda uzmanlaşmış tasarımcılarımız, fiziksel ve dijital her ortamda tutarlı bir iletişim sergilemenizi sağlıyor.

Kapsamlı yöntemlerimiz dünyanın değişik noktalarında bir çok sektöre uyarlandı. Londra’daki bir Meksika restoranından, Orta Doğu’nun sektör öncüsü bankalarına ve Doğu Avrupalı bir moda zincirine dek pek çok markanın yaratılış ve yenilenme aşamasında başarılı sonuçlar elde etmemizi sağladı.

ChIlango Marka

ChIlango Marka

Binbir Çeşit Meksika lezzeti!

NatIonwIde

NatIonwIde

A warmer personality for one of Britain's best-known brands

Post OffIce

Post OffIce

BIr postaneden beklenmeyecek Müşteri deneyimi!

New IndIa Bank

New IndIa Bank

Sıradışı tasarımlar ve fark yaratan bankacılık deneyimleri

Keatons BrandIng

Keatons BrandIng

Getting Keatons noticed on the street and online

Seven DIals

Seven DIals

Perakendenin çekim alanı Seven Dials!

BOP

BOP

Hindistanda yepyeni etki yaratacak tasarım çözümleri

Itsu

Itsu

Sıradışı bir restoran deneyimi

An Post

An Post

Müşteriyi merkeze alan bir tasarım!