UNUTULMAZ MÜŞTERİ DENEYİMLERİ KURGULAYARAK, MÜŞTERİLERİNİZİN HEM DUYGULARINA HEM MANTIKLARINA HİTAP EDEN BİR MARKA OLMANIZI SAĞLIYORUZ.

I-AM HAKKINDA

I-AM, mimarlar, endüstriyel tasarımcılar, iletişimciler, grafik tasarımcılardan oluşan multi-disipliner bir tasarım ve marka deneyimi ajansı.

Burada bir yandan heyecan verici yeni markalara imza atarken, diğer yandan var olan markalara yeni bir soluk kazandırıyoruz. Dünya standartlarında perakende deneyimleri yaratırken, bunları destekleyecek etkileyici online uygulamaları da kurguluyoruz.

Markanız ve müşterileri arasında güçlü duygusal bağlar kurmak için, önce derinlemesine araştırma ve analizler yürütüyoruz. Yarattığımız fark, kullandığımız metodlardan da kaynaklanıyor.

Bankacılıktan, yeme içmeye kadar birbirinden farklı sektörlere iş üretiyoruz. Çoğu zaman bir sektördeki tecrübe başka sektörler için de çok değerli oluyor.

Dünyanın farklı şehirlerindeki stüdyolarımız bize müşteri ihtiyaçları ve davranış biçimleri konusunda uluslararası bir bakış açısı katıyor, çok kültürlü tasarım anlayışımızı besliyor.